English | Türkçe | Chinese | Russian
Haberler

Çin irtibat ofisimiz ve depomuz Uzakdoğuda üretim yapan müşterilerimiz için, Mart 2010 itibariyle hizmete girmiştir. Bu sayede dünya çapında üretilen ürünlerin, kalite standardı korunarak hızlı tela tedariği sağlanması amaçlanmıştır.


Kesim ünitemiz en son teknoloji makina ve ekipmanlardan oluşmaktadır. Yıllık üretim kapasitesini %100 oranında arttırmıştır.
20 milyon metre tela stok kapasitesi olan depomuz Kağıthane'deki yeni tesisimizde hizmete girmiştir.İstanbul Moda Tekstil ve Hazır Giyim Konferansı ve Sergisi Haziran 2008 Moda Köprüleri...
26-27 Haziran 2008

Sektörün önde gelen sivil toplum kuruluşlarından biri olan Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği (TGSD), İstanbul'da 26-27 Haziran 2008 tarihleri arasında "İstanbul Moda ve Hazır Giyim Konferansı ve Sergisi" başlıklı "İstanbul, Tasarım ve Üretimin Buluştuğu Moda Köprüleri" teması altında TEDA Tekstilin de konuk oldugu uluslararası bir organizasyon düzenlemiştir. Konferans, özellikle Avrupa, Euromed bölgesi ve çevre ülkelerde sektörümüzün geleceği için bilgileri, yeni uygulamaları ve kılavuzları paylaşmak için moda, tasarım ve hazır giyim üretim sektörlerinin önemli aktörlerini bir araya getirmeyi hedefler.